logo.pngukr.png
База фільтрів
Фільтр гідравлічний картриджний Donaldson

Фільтр гідравлічний картриджний Donaldson


   Захист гідравлічної системи одне з найважливіших завдань для стабільної та безперебійної роботи будь-якого вузла та агрегату спеціалізованої техніки. Гідравлічні фільтри Donaldson призначені саме для захисту гідравлічної системи від пошкоджень, спричинених потраплянням забруднюючих домішок.
   Компанія Дональдсон домоглася поліпшення показників пропускної здатності, що дозволило стабілізувати тиск гідравлічної рідини та максимально зберегти фільтруючу здатність картриджних фільтрів.

Ефективність фільтрації та надійність Donaldson Blue

   Забезпечення найкращої фільтрації та збереження максимального тиску у важких умовах роботи спеціалізованої техніки – одне з основних завдань фірми Дональдсон.
   Donaldson Blue гідравлічні картриджні фільтри забезпечують високий захист систем різного тиску, зберігаючи стабільний тиск усередині гідравлічної системи.
   Завдяки застосуванню сучасних технологій, фірма Donaldson підвищила ефективність фільтрації синтетичного наповнювача і створила фільтр з розмірністю сітки, що фільтрує, в 9 мікрон. Стійкість конструкції до деформації на розрив, що дорівнює 10,3 бар, ще один не менш важливий показник гідравлічних фільтрів Дональдсон.

Переваги гідравлічних фільтрів Дональдсон

   Фільтри Дональдсон забезпечують надійну роботу гідравлічної системи навіть при холодному запуску. Ці показники досягаються за рахунок ретельної перевірки продукції на відповідність вимогам автомобільних стандартів HF4.
   Інтернет-магазин AsFilter пропонує широкий вибір гідравлічних картриджних фільтрів від світового виробника Donaldson. У нас ви зможете підібрати необхідний фільтр та купити його з доставкою по всій Україні