logo.pngukr.png
База фільтрів
Конфіденційність

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності сайту AS FILTER створена відповідно до вимог Закону України № 2297 від 01.06.2010р. «Про захист персональних даних» та інших нормативних актів законодавства України, які регламентують правові відносини, та пов'язані зі збиранням, зберіганням та обробкою персональних даних.
Ми збережемо абсолютну секретність отриманої від  Вас інформації та забезпечимо захищеність Ваших особистих даних від будь-яких видів шахрайства.

Яку інформацію ми збираємо?

  • Персональні дані, які Ви передаєте під час реєстрації:  прізвище та ім'я, адреса електронної пошти, адреса доставки товару.
  • Статистична інформація, яка передається автоматично при відвідуванні сайту: IP-адреса відвідувача, відомості про браузер, дата та час відвідування сайту, дані про відвідані сторінки.

Як ми користуємося отриманими даними?

  • Щоб надати сервіс (реєстрація, оформлення замовлення, доставка тощо);
  • щоб сповістити про стан замовлення;
  • Щоб надати доступ до  цін;
  • Щоб повідомляти про нові акційні та спеціальні пропозиції;
  • Щоб покращити продуктивність сайту,  і аналізувати ефективність послуг;
  • Щоб надати якісну технічну підтримку, пов'язану з використанням сайту  АС ФІЛЬТР;

Що ми гарантуємо

Компанія АС ФІЛЬТР відповідає у питанні конфіденційності своїх клієнтів, і належить з повагою до права кожного користувача на захищеність інформації.
Компанія дає гарантію, що інформація, отримана від Вас, ні за яких умов не буде розголошена або надана третім особам. Створено всі умови для зберігання особистої інформації про користувача в таємниці.

ТОВ «АС ФІЛЬТР» гарантує, що особисті дані, що надаються Вами, обробляються у суворій згоді із законодавством України.

Весь вміст сайту є власністю ТОВ «АС ФІЛЬТР» та захищається законодавством України. Відвідувачі даного сайту мають право на використання наданої на сайті інформації виключно в особистих цілях.
Компанія може здійснювати необхідні зміни на сайті АС ФІЛЬТР, та обмежувати доступ до сайту в будь-який час на власний розсуд.
Адміністрація сайту може вносити зміни до Політики конфіденційності для подальшого покращення системи безпеки та захисту від незаконного доступу до Ваших особистих даних згідно з чинним законодавством України.