logo.pngukr.png
База фільтрів
Статті

Статті

Повітряний фільтр салону Donaldson
Робота у важких умовах будівельних та промислових об'єктів, потребує підвищеної уваги від водія. Забруднюючі мікроелементи, які можуть проникати в салон спецтехніки, знижують концентрацію кисню.
Фільтр охолодної рідини Donaldson
Стабільна і безперебійна робота двигуна більшою мірою залежить від системи охолодження. Охолодна рідина виробляється таким чином, щоб максимально ефективно відводити тепло від двигуна та зберігати потрібні температурні показники для стабільної роботи всієї системи.
Фільтр гідравлічний картриджний Donaldson
Захист гідравлічної системи одне з найважливіших завдань для стабільної та безперебійної роботи будь-якого вузла та агрегату спеціалізованої техніки. Гідравлічні фільтри Donaldson призначені саме для захисту гідравлічної системи від пошкоджень, спричинених потраплянням забруднюючих домішок.
Оливний повнопоточний фільтр Donaldson
Процес роботи сучасних дизельних двигунів має бути максимально ефективним та стабільним, відповідаючи при цьому сучасним вимогам до викидів у навколишнє середовище. Оливний фільтр Дональдсон призначений для очищення системи мастила двигуна від різних домішок, нагару та дрібних металевих частинок, здатних пошкодити внутрішні деталі двигуна.
Фільтр паливний Donaldson
Захист паливної системи – запорука стабільної роботи двигуна, що конче необхідно у важких умовах роботи спеціалізованої техніки. Паливні фільтри Donaldson забезпечують найкращу фільтрацію, захищаючи паливний насос та форсунки від передчасної поломки.