logo.pngukr.png
База фільтрів
Повітряний фільтр салону Donaldson

Повітряний фільтр салону Donaldson


   Робота у важких умовах будівельних та промислових об'єктів, вимагає підвищеної уваги від водія. Забруднюючі мікроелементи, які можуть проникати в салон спецтехніки, знижують концентрацію кисню.

   Чисте повітря в салоні спеціалізованої техніки – одна з найважливіших умов для якісної та комфортної роботи. Повітряні фільтри Donaldson дозволяють очистити повітря, що надходить в кабіну, і затримують у собі більшу частину сажі, пилу та алергенів.

Фільтр салону Дональдсон

   Важливість салонного фільтра неможливо переоцінити, адже за 1 годину роботи в умовах будівельних та інших об'єктів, крізь салон проходить понад 100 тисяч літрів повітря. Забруднення фільтра салону призводить до підвищення згубних частинок у кабіні у 6 разів.

   Застосування повітряного фільтра салону дозволяє ефективно очищати повітря, що надходить в кабіну, а також знизити навантаження на систему вентиляції, кондиціювання або опалення.

Якість повітряних фільтрів Donaldson

   Виробництво фільтруючих елементів виконується відповідно до високих стандартів якості, з міцного та надійного матеріалу. Проведення великої кількості випробувань безпосередньо на виробництві дозволило Дональдсон створити високоякісні повітряні фільтри, що відповідають стандарту ISO 5011.

   Придбати фільтр салону Donaldson можна на нашому сайті AsFilter з можливістю доставки по всій Україні.