logo.pngukr.png
База фільтрів
Оливний повнопоточний фільтр Donaldson

Оливний повнопоточний фільтр Donaldson


   Процес роботи сучасних дизельних двигунів повинен бути максимально ефективним та стабільним, відповідаючи при цьому сучасним вимогам до викидів у навколишнє середовище.
   Оливний фільтр Дональдсон призначений для очищення системи мастила двигуна від різних домішок, нагару та дрібних металевих частинок, здатних пошкодити внутрішні деталі двигуна.

Відмінні риси масляного фільтра

   Компанія Дональдс розробила унікальну технологію фільтрації масла, в якій застосовується спеціалізований фільтруючий матеріал Synteq, що не містить в'яжучих речовин. Фільтри розроблені таким чином, щоб максимально ефективно очищати мастило, мінімізувати диференціальний тиск та підвищити пилоємність. Близько 90% забруднюючих частинок розміром 10 і більше мікронів, затримують оливні фільтри серії Donaldson Blue.    Застосування спеціалізованого фільтруючого матеріалу дозволило Donaldson підвищити загальну ефективність роботи двигунів навіть при запуску в умовах низьких температур.

Висока якість оливних фільтрів Donaldson

   Максимальної якості компанія Дональдсон змогла досягти завдяки застосуванню сучасних матеріалів при розробці: перегородок, пружин корпусів та гільз, що в комплексі створюють надійний та довговічний оливний фільтр. Фільтрам надано стандарт якості ISO 4548-12, що підтверджує високий рівень продукції, що виробляється.

   Оливні фільтри Donaldson можна встановити на місце штатного фільтра, без будь-яких модифікацій. Підібрати відповідні фільтри можна на нашому сайті ASFilter, з доставкою по всій Україні.