logo.pngukr.png
База фільтрів
Фільтр охолодної рідини Donaldson

Фільтр охолодної рідини Donaldson


   Стабільна та безперебійна робота двигуна, більшою мірою залежить від системи охолодження. Охолоджувальна рідина виробляється таким чином, щоб максимально ефективно відводити тепло від двигуна та зберігати потрібні температурні показники для стабільної роботи всієї системи. За деякими оцінками, у 40% випадків «простий» двигун обумовлений виходом з ладу системи охолодження.

   Хімічний склад охолоджуючої рідини бореться з іржею, утворенням відкладень, піноутворенням та різними забрудненнями. Фільтри Donaldson здатні максимально ефективно фільтрувати рідину, що циркулює всередині системи охолодження двигуна, запобігаючи засміченню або передчасному виходу елементів з ладу.

Фільтри охолоджуючої рідини Дональдсон

Існує 3 типи фільтрів охолоджуючої рідини:

•    фільтр попереднього заповнення – для первинної фільтрації охолоджуючої рідини; •    стандартні фільтри, що нагвинчуються - підтримують вміст хімічних присадок;
•    чисті фільтри – не містять регуляторів присадок.

   Типом матеріалу для фільтрів охолоджуючої рідини є целюлоза, що забезпечує показник фільтрації - 99%, за рахунок щільності сітки 50 мікрон. Такі високі показники підтверджуються стандартом випробувань на продуктивність SAE J1985.

   На нашому сайті AsFilter зібрані різні фільтри для охолодної рідини від компанії Donaldson. Фільтри для охолоджуючої рідини, що нагвинчуються, можна купити за доступною ціною з доставкою по Україні.