logo.pngukr.png
База фільтрів
Фільтр паливний Donaldson

Фільтр паливний Donaldson


  Захист паливної системи – запорука стабільної роботи двигуна, що конче необхідно у важких умовах роботи спеціалізованої техніки.

Паливні фільтри Donaldson забезпечують найкращу фільтрацію, захищаючи паливний насос та форсунки від передчасної поломки.

Ефективність паливних фільтрів Donaldson

Компанія Дональдсон є лідером у галузі виробництва різних фільтруючих матеріалів та компонентів для спеціалізованої техніки. Матеріал, застосовуваний у процесі виробництва паливних фільтрів Дональдсон, здатний відфільтрувати 99% домішок завдяки розміру сітки в 15 мікрон. Не менш важливим показником для паливного фільтра є опір до деформації на розрив, що становлять 5,5 бар.

Типи фільтруючого матеріалу

У процесі виробництва паливних фільтрів компанія Donaldson застосовує різні типи фільтруючого матеріалу:
·      целюлоза;
·      целюлоза, оброблена матеріалом на силіконовій основі, забезпечує максимально ефективне відділення води від палива;
·      спеціалізований матеріал Synteq, що поєднує в собі целюлозу та шари синтетичного матеріалу.
Інноваційні розробки в галузі фільтруючих матеріалів дозволили Дональдсону забезпечити високу фільтрацію палива, без зниження робочих характеристик.

Висока якість паливних фільтрів Donaldson

Високоякісні паливні фільтри від компанії Donaldson підтверджуються проведеними на виробництві випробуваннями стандарту SAE J1985.

На нашому сайті As Filter представлений широкий вибір паливних фільтрів Donaldson для різноманітної спеціалізованої техніки.