logo.pngukr.png
База фільтрів
Фільтри для вентиляції за індивідуальними розмірами

Фільтри для вентиляції за індивідуальними розмірами

Очищення повітря у виробничих та промислових приміщеннях вкрай важливе. Тому головне завдання – правильно вибрати фільтр для вентиляції. Перевагами фільтрів для вентиляції є чисте повітря у приміщенні, якість та надійність, простота монтажу та експлуатації, а також екологічність.

Наша компанія пропонує купити фільтри для вентиляції за індивідуальними розмірами в Україні.

Принцип роботи та види фільтрів

Кишенькові фільтри для вентиляції – це об'ємний блок, який має кілька «кишень», у яких осідає бруд та пил. Вони відрізняються гарною місткістю та високим терміном експлуатації. Крім того, вони дозволяють використовувати обладнання для приміщень з високим рівнем запиленості та забрудненості повітря.

Принцип роботи досить простий: пил та домішки з повітря, що пропускається через фільтр, утримуються у матеріалі. Фільтри для вентиляції можуть утримувати і маленькі, і великі частинки, різні токсичні речовини та домішки.

Найбільш популярні фільтри для вентиляції приміщень – пористі. До них відносяться насипні, набивні, тканинні та паперові фільтри. Кожен з них виконує свою певну функцію, яка впливає на ефективність роботи та очищення повітря.

Фільтри вентиляції також класифікують в такий спосіб. Це може бути вугільний, металевий або волоконний матеріал по матеріалу, що фільтрує. За класом фільтрації: надтонке очищення або очищення для тонкодисперсних домішок.

За ступенем осадження може бути тонка та груба очищення. За конструкцією фільтри бувають рулонні, електронні, мішкові.

Як вибрати фільтр для вентиляції

Перший фактор, на який слід звернути увагу під час підбору фільтрів – ступінь фільтрації. Цей параметр вказує на те, який розмір частки може утримати матеріал. Отже, первинне очищення повітря від пилу потребує меншого рівня фільтрації, ніж наступні очищення.

Фільтруючий матеріал також відіграє не останню роль. Від цього вибір буде залежати від того, з якими забрудненнями може впоратися фільтр і скільки прослужить в цілому.

Крім того, фільтр вентиляції необхідно вибирати під конкретні умови. У приміщеннях виробничих, де працюють з фарбами та металом можуть використовуватись різні види обладнання.

При придбанні необхідно звертати увагу і на те, який тип продукції, чи він підходить за класом очищення та іншим важливим факторам. Необхідно мати чітке уявлення про те, з якими забрудненнями боротиметься фільтр, чи потрібне додаткове знезараження повітря та матеріали для хімікатів. Конкретне розуміння завдання дозволить комплексно та правильно оснастити вентиляцію.

Компанія займається виробництвом фільтрів для вентиляції будь-яких типів за індивідуальними розмірами та за приємною ціною. Для цього необхідно вказати горизонтальний розмір, вертикальний розмір та довжину кишень. Також ми пропонуємо виготовлення фільтрів із нестандартною товщиною рамки.