logo.pngukr.png
База фільтрів
Як вибрати фільтр для компресора?

Як вибрати фільтр для компресора?

Абсолютно кожна модель компресора має свою систему фільтрів, що очищає повітря та оливу від різних домішок. Своєчасна заміна фільтра є запорукою правильної та тривалої роботи обладнання.

Компресор – це механізм, що виконує функцію стиснення (повітря чи газу). Відбувається це з метою підвищення тиску. Компресори потрібні у всіх промислових сферах. Це і енергетична, і машинобудівна галузь. Також їх застосовують у будівництві, деревообробці та аграрній сфері.

Вибрати фільтр за моделлю компресора

  • Поршневі компресори. Це компресори, які використовуються для обслуговування простого та доступного обладнання. Якщо не порушувати умов експлуатації, така машина прослужить дуже довго. Найчастіше поршневий компресор застосовується на великих виробництвах, де необхідний тиск понад 30 атмосфер. Для такого компресора чудово підійде повітряний фільтр.
  • Гвинтові компресори. У цьому механізмі передбачено 2 обертові ротори, які стискають повітря. Такі компресори мають досить зручну та економічну конструкцію, що дозволяє зменшити споживання енергії. Крім того, вони рідко потребують ремонту і є досить тихими агрегатами. Для гвинтових компресорів використовують сепаратор або фільтр повітря.
  • Роторно-пластинчасті компресори. У такого компресора є багато переваг порівняно з іншими моделями об'ємних машин. При тривалому використанні їх характеристики значно покращуються. Але є деякі недоліки. Наприклад, такі компресори мають великі втрати енергії. Для цього виду компресорів підходить масляний, повітряний фільтр та сепаратор.

Повітряні фільтри для компресорів

Кожен елемент фільтра надійно захищає всі вузли та механізми компресора від попадання твердих частинок, які можуть спричинити передчасне зношування та зупинити роботу обладнання. Фільтр потребує заміни кожні 1500-2000 машино-годин. Цей термін може змінюватись, залежно від умов, у якому знаходиться компресор та від умов, встановлених виробником кожної конкретної моделі компресора.

Фільтр вологомасловідділювач для компресора

Фільтр вологомасловідділювач для компресора - це пристрій, що є частиною підготовки повітря та оливи при його подачі в систему. Цей фільтр необхідний через те, що підвищена вологість негативно впливає на деталі і елементи компресора, і системи в цілому.

Фільтр очищення мастила для компресора

Оливний фільтр для компресора не дозволяє потрапляти дрібним частинкам і видаляє забруднення з оливи. Фільтр повинен мати грязеємкість, мати здатність накопичувати і затримувати масу домішок.

Крім того, він забезпечує необхідну товщину відбору домішок. І це, своєю чергою, забезпечується розмірами фільтруючого елемента. Несвоєчасна заміна масляних фільтрів призводить до зменшення продуктивності компресора та спричиняє пошкодження його важливих елементів.


Наша компанія, що спеціалізується на фільтрах для спецтехніки, пропонує фільтри
для компресорів, вартість яких потішить кожного клієнта.