logo.pngukr.png
База фільтрів
Повітряні фільтри для спецтехніки Donaldson

Повітряні фільтри для спецтехніки Donaldson


Спеціалізована техніка розрахована на підвищені навантаження, проте разом з цим вона потребує захисту дорогих елементів двигуна і вимагає ретельної фільтрації повітряного потоку. Дональдсон виробляє фільтри для очищення повітря за спеціалізованою технологією PowerCore, що значно збільшує фільтруючу здатність та знижує первинне засмічення фільтра.

Первинний (основний) та вторинний (вставка) повітряний фільтр Donaldson 

Лінійка повітряних фільтрів від Donaldson представлена ​​широким вибором фільтруючих елементів для різної спецтехніки, що дозволяє відсіяти 99.9% шкідливих речовин і підвищити пиловловлюючу здатність на 20%.
Повітряний фільтр Donaldson здатний забезпечити двигун чистим повітрям, надійно захищаючи внутрішні компоненти від дрібних частинок піску, пилу і бруду, що містяться в повітрі. Навіть після закінчення більшої частини експлуатаційного терміну, будова фільтра Дональдсон забезпечує постійний і рівномірний тиск повітря на елемент, що фільтрує.

Типи фільтруючого матеріалу

Особливістю фільтрів Donaldson є можливість вибору різних матеріалів як фільтруючого елемента: целюлоза, Ultra-Web і навіть вогнестійкі матеріали, високого класу якості. Фільтрам надано стандарт ISO 5011. Контроль якості дозволяє повністю виключити шлюб у товарі та забезпечити стабільну експлуатацію протягом 12-15 тисяч кілометрів.
Установка не потребує особливих додаткових навичок. На нашому сайті AS Filter ви зможете вибрати та замовити підходящий для вашої спецтехніки повітряний фільтр в Україні.